Na ndiq

Pure Crème Rose Geranium Cleanser

Tubet 100 ml

Vjen në formë kremi që pastron në thellësi dhe tonifikon lëkurën duke stimuluar rigjenerimin e qelizave . E bën lëkurën rrezatuese e të butë. Ideale për lëkurat e thata. Përdorim: mëngjes dhe/ose darkë.