Na ndiq

Spearmint n Lavender Sea Salt Foaming Cleanser

Tubet 100 ml

Pastrues , freskues, tonifikues dhe rivitalizues i lëkurës. I përshtatshëm për lëkura të yndyrshme. Përdorim :mëngjes dhe/ose darkë.