Na ndiq

Peppermint n Rosemary Revive Conditioner

Flakon 250 ml

Freskuese dhe rrezatuese për të gjithë llojet e flokut. Pastron skalpin tuaj duke e lënë flokun të mirëushqyer, me shkëlqim dhe plot, volum.Përdorim i përditshëm. Për çdo tip lëkure.