Na ndiq

Wild Lime n Lemongrass Wash/ Moisturiser

Flakon 350 ml

E pasur me vajra esencialë Australianë të wild lime & lemongrass për të larguar papastërtitë. Freskon dhe ndihmon në normalitetin e lëkurës. Përthithet lehtë, hidraton, ushqen dhe freskon lëkurën tuaj. . Për çdo tip lëkure.